Covid Sample Page

Kup test koronowy w Polsce?


Abbot covid-19 Panbio antygen do nosa Joinstar Test śliny – Acon Flow flex Test antygenowy – AESKU Szybki test

ja też testuję się na bezpieczeństwie Corony
ja też testuję się na bezpieczeństwie CoronyGenprice oferuje różne typy autotestów koronowych różnych marek. Test antygenowy Gentaur Abbott panbio posiada aprobatę Polskiego Instytutu Zdrowia i jest obecnie najczęściej sprzedawanym testem w Polsce. Ten test jest wykonywany za pomocą wacika i daje wynik w ciągu 20 minut, czy jesteś zarażony wirusem koronowym. Ponadto Gentaur z Sopotu sprzedaje również testy śliny, które są łatwe w użyciu i indywidualnie pakowane. Testy te można z łatwością stosować w domu i są łatwe do wykonania samodzielnie. Najnowsze nowe tets od Bbott za 851,20 zł z SKU: 41FK11 to szybkie testy antygenu koronowego Panbio do nosa, a także Acon flow Flex, które są również pakowane pojedynczo i mają krótsze waciki bawełniane. W tej chwili można już zobaczyć te testy w Niemczech w sprzedaży w drogeriach, supermarketach, takich jak szybki test AESKU RAPID SARS COVID w Aldi. Te domowe testy już niedługo pojawią się na sklepowych półkach w Polsce w Biedronce, Żabce, Małpka Express.


Szybki test diagnostyczny Abbott COVID-19 Panbio został oficjalnie zatwierdzony w Polsce przez Ministerstwo Zdrowia, Opieki Społecznej i Sportu.

Michael H.


Pacjentom z podejrzeniem zakażenia COVID-19 oferujemy tę przystępną, przenośną i skalowalną opcję badania pod kątem COVID-19. Produkt posiada oznaczenie CE. Zestaw testowy umożliwia zdecentralizowane testowanie i dostęp w miejscach, w których testy laboratoryjne nie są łatwo dostępne. Zestaw testowy jest gotowy do użycia i zawiera wymazy z nosa do samodzielnego wykonania testu. Nie są potrzebne żadne dodatkowe instrumenty. Otrzymujesz wyniki w ciągu 15-20 minut. Może być również przydatny we wspieraniu strategii zdrowia publicznego, takich jak badania źródeł i kontaktów oraz badania na dużą skalę osób z podejrzeniem aktywnej infekcji.


Generał


Swoistość: 99,4%;
Czułość: 93,3% (98,2% dla próbek o wartości Ct ≤ 33);
Materiał do pobrania: wymaz z nosogardzieli;

Zawartość zestawu:

25 testów w opakowaniu
Instrukcja użytkowania;
Badanie należy wykonać wymazem z jamy nosowo-gardłowej (dołączonym do testów);
Oddzielna probówka na test z „odrywanym” wacikiem minimalizuje narażenie pracowników;
Rurka ekstrakcyjna jest całkowicie zamknięta do utylizacji.

Ważny


Test powinien być zawsze wykonywany przez pracownika służby zdrowia: Operator testu powinien czuć się wykwalifikowany i kompetentny do przeprowadzania testu i przekazywania wyników testu osobie poddawanej testowi. Wynik testu powinien zostać zinterpretowany przez pracownika służby zdrowia i może mieć na niego wpływ jakość pobrania oraz kontekst kliniczny i epidemiologiczny osoby poddawanej badaniu. W miarę możliwości operator przetworzy wyniki testu w rozwiązaniu cyfrowym i / lub poinformuje o wynikach odpowiednie organy, aby przyczynić się do przeglądu rozprzestrzeniania się COVID-19 w Polsce.